هفدهمین اردوی جهادی

شهریور 1391

گروه جهادی رشد با وجود حدود یک ماه کار کارشناسی مداوم که برای حضور در استان خراسان جنوبی و مناطق محروم آن استان کرده بود وهمه چیز مهیای آن بود که اردوی جهادی در آنجا برگزار شود با توجه به وقوع زلزله اذربایجان و عمق حادثه گروه جهادی رشد بر آن شد تا برای اولین بار جهت امداد رسانی به زلزله زدگان در منطقه حضور یابند.   jt17   در همین راستا یک گروه 40 نفره شامل فارغ التحصیلان مجموعه از تاریخ سوم شهریور ماه با هدف توزیع اقلام و هدایا و شرکت در پروژه‌های عمرانی در امر باسازی منازل و مشارکت در امور فرهنگی به روستای ملالار شهرستان اهر واقع در استان آذربایجان شرقی اعزام گردید.

 

 

j17culture

گروه فرهنگی :

با توجه به شرایط به وجود آمده یرای مردم منطقه و لزوم کار فرهنگی گروه جهادی این بار اقدامات متفاوتی انجام داد از جمله می توان به حضور در مراسم سوگواری کشته شدگان و همدردی با بازماندگان آنان ، برگزاری مسابقات و بازی های گوناگون برای کودکان و همچنین پخت و پخش آش در روستا با کمک مردم آنجا اشاره کرد.

 

 

 

 

 

 

گروه پخش اقلام و هدایا :j17gift

این بار نیز طبق سنوات گذشته گروه جهادی با جمع آوری کمکهای مردمی ، این اقلام را که شامل پتو ، دارو ، وسایل بهداشتی ، مواد غذایی ، اسباب بازی و … را در روستاهای منطقه توزیع کردند و توانستند در مدت حضور خود نیازهای مردم را تا حدودی برطرف کنند.

 

 

 

 

 

 

            j17construction

گروه عمرانی :

گروه جهادی رشد این بار با مشارکت در ساخت سرویسهای بهداشتی ، کمک در ساخت و پی کنی منازل خانواده های یتیم ، مشارکت در بلوک چینی ، شرکت در تکمیل خانه های پیش ساخته و … سهم خوبی در بازسازی منطقه داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

مشاهده تصاویر اردوی جهادی 17