بیست و یکمین اردوی جهادی

بیست و یکمین اردوی جهادی رشد در منطقه اسدیه استان خراسان جنوبی و در تاریخ 21 الی 29 اسفند ماه سال 93 برگزار گردید. که در این سفر 40 نفر از داوطلبین مجموعه با ما در کمکرسانی به آن منطقه همراه شدند.   Picture1 گزارشی اجمالی از فعالیت های صورت گرفته در این سفر به شرح زیر است :

 

گروه فرهنگی :j21-4

یکی از قسمتهای اصلی این سفر برگزاری برنامه های آموزشی و فرهنگی برای کودکان و دانش آموزان روستاهای محروم آن منطقه بود که در این برنامه ها کودکان آرزوهای خود را نقاشی میکردند و جوایز و هدایایی نیز به آنان تقدیم میشد علاوه بر این توسط داولبین برخی از مسایل بهداشتی مانند روش صحیح مسواک زدن به آنان آموزش داده شد و در کنار این موضوع به هر کدام از آنان یک خمیر دندان و مسواک نیز اهداء گردید. همچنین با بازدید از خانواده های نیازمند مشکلات آنان مورد بررسی قرار گرفت و و در مجموع امیدواریم توانسته باشیم لحظات خوبی را برای آنان فراهم سازیم.

 

 

 

گروه عمرانی :j21-1-omrani

از دیگر قسمتهای این سفر انجام پروژه های عمرانی بود که این بار به بهسازی و رنگ آمیزی کلاسهای دو مدرسه در روستاهای محروم آن منطقه پرداخته شد که در این موضوع نیز داوطلبین خیریه رشد مشارکت داشتند.

 

 

 

 

 

گروه پخش اقلام و هدایا :j21-6

یکی از قسمتهای اصلی دیگر این سفر پخش اقلام و ارزاق اهدایی شما عزیزان بین خانواده های روستاهای محروم آن منطقه بود که در حدود بیش از 50 روستا این کار انجام شد این بسته ها شامل دو بخش بودند یکی قسمت غذایی که شامل روغن- ماکارونی- رب – نخود – عدس – چای و سویا میشد و قسمت دوم هم شامل مسواک و خمیر دندان و دمپایی و همچنین البسه اهدایی شما عزیزان که بعد از دسته بندی بسته بندی شده میشد که به آنان تقدیم گردید
تعدادی از کتب اهدایی نیز بین دانش آموزان و مدارس منطقه توزیع گردید.

 

 

 

 

 

  مشاهده تصاویر اردوی جهادی 21