درباره ما


بنیاد رشد یک مجموعه غیر انتفاعی و عام المنفعه است که در زمینه کمک رسانی به کودکان و خانواده های نیازمند در مناطق محروم فعالیت می کند. فعالیت های اصلی ما در آن مناطق شامل مدرسه سازی بورسیه تحصیلی، آموزش مجازی، اکرام ایتام و کمک به اشتغال زایی است، که بر پایه مشارکت داوطلبین و همراهی شما حامیان گرامی، انجام می شود. مجموعه رشد با سابقه ای ۲۷ ساله در امر کمک رسانی، دارای مجوز فعالیت سازمان مردم نهاد در سطح ملی با شماره ثبت ۳۲۱۶ از وزارت کشور می باشد. همچنین خیریه رشد توانسته است در سازمان ملل متحد نیز به مقام مشورتی دست یابد.

از آرمان های بنیاد رشد می توان به موارد زیر اشاره نمود

۱ – از آنجا که استضعاف و فقر فرهنگی و علمی تأثیرات متقابل داشته و هر گونه سلطه بر بنیان فقر و استحاله فرهنگـی و علمی استوار می باشد از اهـم اهـداف بنیاد رشد فراهم آوردن زمینه رشد و تعالی بخشیدن به استعدادهای بالقوه ای که به علت عدم امکانات از تحصیل علم محروم هستند ، می باشد.

۲ – بنا براین واقعیت که یکی از آثار ملموس استضعاف مادی و فرهنگی و موانع رشد آحاد مردم یک اجتماع ، عدم وجود بهداشت و سلامت افراد است ، لذا از دیگر اهداف بنیاد رشد انجام امور مربوط به تأمین بهداشت ، درمان و همچنین توسعه امکانات و فضاهای ورزشی با هدف پیشگیری می باشد.

۳ – بنیاد رشد با هدف مددرسانی به همنوعان و هموطنان از طریق ایجاد اشتغال و فراهم آوردن زمینه های اشتغال ، با کمک های مادی و معنوی و از جمله اعطای وام های قرض الحسنه به این امر مبادرت می کند.

۴ – از آنجا که حفظ محیط زیست بستر زندگی سالم انسان است لذا فعالیت در این عرصه نیز از اهداف بنیاد رشد است.

۵ – فعالیّت در عرصه های فرهنگی ، علمی و پژوهشی با هدف رشد و تعالی بشریت ، از دیگر اهداف بنیاد رشد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های بنیاد رشد با ما درتماس باشید

می خواهم همین حالا کمک کنم