بازسازی مدرسه زینب کبری در روستای سیل زده سراب‌حمام استان لرستان

توجه: لطفا در صورت پرداخت در موبایل، اعداد را با فونت انگلیسی وارد فرمایید


هدف کمپین: 20 میلیون تومان
  • میزان پیشرفت مبالغ جمع آوری شده

فرم پرداخت آنلاین کمک نقدی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تا پایان این کمپین زمان باقی مانده است

ما در این کمپین کنار شما هستیم

تا با کمک شما به هدف تعیین شده برای این کمپین دست یابیم

پرداخت مطمئن

پرداختی ایمن از طریق درگاه بانک ملت

اخبار مستمر

به اشتراک گذاری آخرین خبرها

شفافیت مالی

ارائه گزارشات مالی به حامیان

کمپین بازسازی یک مدرسه در مناطق سیل زده استان لرستان

همان طور که مستحضر هستید در ابتدای سال 98 مناطق شمالی و غربی کشور دچار سیلاب های شدیدی شدند که متاسفانه خسارات جانی و مالی فراوانی را نیز به همراه داشتند. از این رو و در جهت کمک به مناطق سیل زده خیریه رشد علاه بر حضور در زمان های اولیه جهت امدادرسانی، تصمیم به مشارکت در بازسازی آن مناطق گرفت و اقدام به بازسازی فضاهای آموزشی در آن مناطق نمود. در همین راستا این بار قصد داریم تا با کمک شما یکی از مدارس آسیب دیده را بازسازی نماییم. در این کمپین هدف اتمام بازسازی مدرسه زینب کبری در منطقه سراب‌حمام استان لرستان است که قسمت عمده ای از هزینه های آن توسط حامیان تامین شده و روند عملیات عمرانی آن نیز در حال انجام است و برای ادامه کار نیاز به 20 میلیون تومان می باشد. 


مشخصات پروژه

این مدرسه در روستای سراب‌حمام در استان لرستان و در نزدیکی پلدختر قرار دارد. متاسفانه به دلیل سیلاب سال جاری و طغیان رودخانه مذکور دیوار ضلع غربی آن مدرسه دچار آسیب شده است و وضعیت نامناسبی دارد. همچنین سرویس بهداشتی این به دلیل باران های شدید بهاره دچار آسیب های زیادی شده که در آن احتمال ریزش وجود دارد. سقف ساختمان آموزشی نیز به دلیل همین بارشها نیاز به مرمت فوری دارد.
امیداواریم بتوانیم با ادامه روند بازسازی و تامین مبالغ باقی مانده با کمک شما عزیزان شاهد بازگشایی دوباره این مدرسه در سال تحثیلی جدید باشیم