کمک به بازسازی مناطق زلزله زده سی سخت

فرم پرداخت آنلاین کمک نقدی

پویش سی سقف

با همکاری بنیاد الگن و گروه چیبیا جهت بازسازی مناطق زلزله زده سی سخت


هدف پویش: 900 میلیون تومان
  • 20000 تومان

ما در این کمپین کنار شما هستیم

تا 100 درصد مبالغ اهدایی شما در زمینه مورد نظرتان هزینه گردد

پرداخت مطمئن

پرداختی ایمن از طریق درگاه بانک ملت

اخبار مستمر

به اشتراک گذاری آخرین خبرها

شفافیت مالی

ارائه گزارشات مالی به حامیان

پویش سی سقف
با همکاری بنیاد الگن و گروه چیبیا جهت بازسازی مناطق زلزله زده شهر سی سخت


در 29 بهمن ماه سال 99 زلزله ایی به بزرگی 5.6 ریشتر منطقه سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند و خسارات زیادی را به خانه‌های آن منطقه رساند. ما هم در همین راستا تصمیم گرفتیم تا با مشارکت شما جهت بازسازی آن مناطق اقدام کنیم. 

از همین رو و در مرحله دوم از کمک رسانی به آن مناطق، جهت انجام کمک هایی ماندگارتر شروع به شناسایی 30 خانواده نیازمند کمک های بیشتر برای تکمیل ساخت منازل تخریب شده شان نموده ایم تا با راه اندازی پویش سی سقف و همراهی بی دریغ و پرمهر مردم نازنین سرزمین مادری مان ایران برای تکمیل هر سرپناه مبلغ 30 میلیون تومان جمع آوری نماییم.

روش های مشارکت نقدی
۱.پرداخت آنلاین از طریق فرم پرداخت درهمین صفحه.

۲.واریز به حساب ۱۶۵۵۱۶۵۵۰۰ نزد بانک ملت

۳. واریز به کارت به شماره
شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۷۸۵۶۴ به نام امور خیریه بنیاد رشد

(لطفا حتما در صورت پرداخت از طریق واریز به کارت، این موضوع را به دفتر خیریه اطلاع دهید)

۴.شماره شبا   IR600120.000.000.001655165500

داستان سی سخت

سی را در زبان پهلوی به معنای سنگ بکار می برند و سی سخت یعنی سرزمین سنگ های سخت که نامی است متناسب با اقلیم کوهستانی منطقه دنا به عنوان برجسته ترین کوهستان فلات ایران با بیش از 48 قله بالای 4000 متر،
همان دنایی که هرچه زیبایی شهر سی سخت دارد از اوست و البته ادامه حرکت صفحات زمین شناسی سازنده آن هم باعث زلزله های متعدد شهر سی سخت از جمله زلزله های 1356، 1368 و زلزله کنونی 29 بهمن 1399 شده است.
در افسانه ها و اساطیر ایران باستان اما نام سی سخت یادگار سی پهلوان سترگی است(از جمله بیژن) که کیخسرو پادشاه اساطیری ایران کهن را در سفر جاودانه اش به سوی ایزد تا منطقه کوهستانی دنا و پای قله کیخسروی که محل عروج آسمانی این شاهنشاه پیامبر ایرانی دانسته می شود، همراهی کرده اند.
در کمپین کمک به زلزله زدگان شهر سی سخت چیبیا به یاد این سی پهلوان اساطیری ایران در اولین قدم بعد از تهیه ملزومات ضروری اولیه مورد نیاز مردم، با همراهی و کمک مردم شریف شهر سی سخت اقدام به شناسایی 30 بانوی محترم سرپرست خانوار نمودیم و مبالغی کمک های نقدی به حساب این زنان سختکوش واریز نمودیم.
در ادامه با شناسایی 30 مرد زحمتکش که برای تحمل بار سخت زندگی که بار سنگین آسیب زلزله نیز به آن افزوده شده بود، نیاز به همراهی و کمک داشتند، مبالغی کمک های نقدی نیز به حساب این مردان زحمتکش واریز نمودیم.
اکنون در گام بعدی با تصمیم انجام کمک هایی ماندگارتر شروع به شناسایی 30 خانواده نیازمند کمک های بیشتر برای تکمیل ساخت منازل تخریب شده شان نموده ایم تا با راه اندازی پویش سی سقف و همراهی بی دریغ و پرمهر مردم نازنین سرزمین مادری مان ایران برای تکمیل هر سرپناه مبلغ 30 میلیون تومان جمع آوری نماییم.