حمایت تحصیلی

حمایت تحصیلی

حمایت از تحصیل در نواحی محروم

حمایت تحصیلی

حمایت از تحصیل دانش‌آموزان نیازمند در مناطق محروم همواره از اهداف مهم ما در مجموعه رشد به شمار می‌ره…

ما در خیریه رشد در راستای رسیدن به این هدف فعالیت‌های بسیاری انجام دادیم.

اهدای کتاب، برگزاری همایش، وبینار و کارگاه‌های آموزشی از جمله فعالیت‌های ما در زمینه حمایت تحصیلی بوده

با توجه به هوش و استعداد بالای دانش‌آموزان در استان‌های محروم کشور در اواخر سال ۱۳۹۳ تصمیم گرفتیم از این هوش و استعداد بهره ببریم و طرح دیگری رو با عنوان حمایت از تحصیل دانش‌آموزان در مناطق محروم اجرا کنیم.

این طرح با هدف حمایت تحصیلی از دانش‌آموزان مناطق محروم آغاز شد تا همه‌ی این عزیزان بتونند از نعمت تحصیل بهره‌مند بشند


شرایط حمایت از تحصیل دانش‌آموزان نیازمند

در تمام سال‌های فعالیت ما در مجموعه رشد همواره از همراهی  و همدلی شما عزیزان بهره‌مند شدیم و دستان پر مهر شما ما رو در رسیدن به اهداف خیریه یاری کرده… در جریان طرح بورسیه تحصیلی پس از سفر به مناطق محروم و ارتباط با مدیران مدارس، دانش‌آموزان مستعد و در عین حال نیازمند به حمایت تحصیلی شناسایی شدند و پس از تائید وضعیت تحصیلی و خانوادگی دانش‌آموز مورد نظر، کار حمایت از تحصیل رو آغاز کردیم.

دانش‌آموزانی که از حمایت تحصیلی برخوردار می‌شوند،  باید در مقاطع ابتدائی، متوسطه اول و دوم مشغول به تحصیل باشند.

از ابتدای سال ۱۳۹۹ فعالیت‌های ما در زمینه بورسیه تحصیلی پیشرفت بسیاری داشته و در حال حاضر تعداد دانش‌آموزان تحت حمایت نیز  افزایش پیداکرده است. امید داریم با پیشرفت این روند، بتونیم شاهد تحصیل تمام فرزندانمون در مناطق محروم باشیم.

حمایت تحصیلی در مناطق محروم

چطور می‌تونم از تحصیل یک

دانش‌آموز حمایت کنم؟!


 هر یک از دانش‌آموزان تحت حمایت تحصیلی، از صفحه‌ای جدا در سایت خیریه رشد برخوردار هستند و داستان زندگی و شرایط تحصیلی این عزیزان رو می‌تونید در این صفحات بخونید.

شما عزیزان می‌تونید بعد از مطالعه‌ی داستان زندگی هر دانش‌آموز، اقدامات لازم مربوط به حمایت از تحصیل رو انجام بدید.

توجه داشته باشید که طرح بورسیه تحصیلی معمولاً در قالب تامین هزینه‌های یک سال تحصیل دانش‌آموز جهت فراهم کردن کتاب‌های کمک آموزشی، لوازم التحریر، هزینه رفت وآمد و مواردی از این قبیل انجام می‌شه و پرداخت‌ها به صورت ماهیانه و یا موردی صورت می‌گیره..

پرداخت‌های موردی معمولا به صورت انتخاب یک دانش‌اموز به صورت دلخواه انجام می‌شه و حامی می‌تونه تا زمان مورد نظر خود از تحصیل دانش‌آموز حمایت کنه..

پرداخت‌های ماهیانه معمولا به صورت پرداخت ماهیانه‌ی هزینه تحصیل یک دانش‌آموز صورت می‌گیره  و تاپایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.حمایت از تحصیل دانش اموزان

حمایت تحصیلی


حمایت از تحصیل دانش اموزان

دانش‌آموزان کدام مدارس از حمایت تحصیلی برخوردار هستند؟!

در حال حاضر تعداد زیادی از دانش‌آموزان مدارس استان سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و گلستان از حمایت تحصیلی برخوردار هستند. در سال ۱۴۰۰ نیز شاهد موفقیت دانش‌آموزان دبیرستان در کنکور سراسری بودیم و این عزیزان موفق به پذیرش در دانشگاه‌های سراسری شدند.