بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلی

بنیاد رشد بعد از حضور فعال در عرصه مدرسه سازی به ضرورت انجام فعالیت‌های آموزشی و تقویتی مدارس پی برد و در همین راستا ، اقدام به مطالعه ، برنامه ریزی و عملیاتی نمودن طرح بورسیه تحصیلی با هدف تقویت تحصیلی دانش آموزان و رفع موانع موجود در این مسیر گام برداشته است.

در طرح بورسیه تحصیلی، خیریه رشد با کمک شما همراهان گرامی، از دانش آموزان مستعد و در عین حال نیازمند مناطق محروم حمایت می نماید. این حمایت های مادی و تحصیلی شامل آن دسته از دانش آموزان در منطقه هدف می شود که دارای شرایط زیر هستند:

  • دانش آموز مشغول به تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدائی، متوسطه اول و یا متوسطه دوم باشد.
  • وی عضو خانواده ای بسیار کم بضاعت و یا بی سرپرست در منطقه ای محروم باشد.
  • دانش آموز دارای استعداد تحصیلی و معدل بالای ۱۹ در مقطع ابتدائی، بالای ۱۸در مقطع متوسطه اول و یا بالای ۱۷در مقطع متوسطه دوم باشد.

هزینه هایی که توسط این امر پوشش داده می شود به طور متوسط مربوط به هزینه های یک سال تحصیلی جهت تامین کتب کمک آموزشی، لوازم التحریر، رفت و آمد و خوراک و پوشاک می باشد.

مجموعه رشد امید دارد با تربیت و پرورش استعدادهای برتر در کنار فعالیت‌های تربیتی امکان رشد و توسعه مناطق کم برخوردار کشور از طریق سرمایه های انسانی فراهم آورد. از همراهی شما سپاسگزاریم.که شما عزیزان می توانید جهت مشارکت در این طرح از لینک زیر اقدام فرمایید

می خواهم از بورسیه تحصیلی یک دانش آموز نیازمند حمایت کنم