چطور می‌تونم به خیریه رشد کمک کنم؟


در پاسخ به سوال چطور می‌تونم به خیریه رشد کمک کنم می‌تونیم به موارد زیر اشاره کنیم :


_ مشارکت در مدرسه‌سازی با پرداخت هزینه یک آجر  


مدرسه‌سازی و فراهم کردن فضای آموزشی مناسب، هدف اصلی ما در خیریه رشد به شمار می‌ره، در این مسیر کمک‌های کوچیک شما می‌تونه قدم بزرگی در ساختن یک مدرسه به شمار بره

شما عزیزان می‌تونید با مشاهده صفحه مدرسه‌سازی و پروژه‌های در حال ساخت، در ایجاد یک فضای آموزشی برای فرزندان کشورمون سهیم باشید.


حمایت از تحصیل دانش‌آموزان

_ حمایت از تحصیل دانش‌آموزان در مناطق محروم


فرزندان کشورمون برای ادامه مسیر تحصیلشون به یاری و همدلی همیشگی شما نیاز دارند. شما عزیزان می‌تونید با پرداخت مبالغ اندک به صورت ماهیانه یا موردی از تحصیل یک دانش‌آموز در مناطق محروم حمایت کنید تا بتونیم با فراهم کردن شرایط مناسب، یک نسل آگاه رو تحویل جامعمون بدیم.


روش های پرداخت

_ پرداخت آنلاین و مشارکت در طرح‌های خیریه رشد


با پرداخت آنلاین از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب می‌تونید در تمام طرح‌ها و پویش‌های فعال در خیریه رشد مشارکت کنید.

برای این کار کافیه وارد صفحه پرداخت آنلاین بشید و طرح مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید، سپس با وارد کردن اطلاعات در این طرح‌ها مشارکت کنید

سایر روش‌های پرداخت

_ پرداخت از طریق واریز به کارت به شماره ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۷۸۵۶۴
(لطفا در صورت پرداخت از طریق کارت، این موضوع را حتما به دفتر خیریه اطلاع دهید)

شماره تماس: (۲۲۶۷۷۶۱۳-۰۲۱)

_ واریز وجه به حساب ۱۶۵۵۱۶۵۵۰۰ بانک ملت به نام بنیاد رشد و یا حواله بانکی به

IR600120000000001655165500

پرداخت آسان با شماره گیری کد# ۲۹۳۴*۷۲۴*


_ حضور در فعالیت‌های داوطلبانه خیریه رشد

ما در خیریه رشد همواره جهت اجرای برخی از طرح‌ها از یاری و همدلی داوطلبین عزیز بهره‌مند می‌شیم. تفکیک و بسته‌بندی کتاب‌های اهدایی، آموزش مجازی به دانش‌آموزان مناطق محروم، طراحی بنر، پوستر و لوگو از فعالیت‌های داوطلبانه خیریه رشد به‌شمار می‌رند. داوطلبین عزیز می‌تونند جهت مشارکت در این فعالیت‌ها، به صفحه‌ی داوطلبین، مراجعه و فرم مربوط رو تکمیل کنند. بعد از بررسی فرم در اولین فرصت با شما تماس می‌گیریم.


اهدای کتاب

_ اهدای کتاب به مناطق محروم

شما عزیزان می‌تونید کتاب‌هایی رو که قبلا استفاده کردید، به خیریه رشد اهدا کنید. ما هم این کتاب‌ها رو به دست فرزندانمون در مناطق محروم می‌رسونیم و در مسیر موفقیتشون سهیم می‌شیم. علاوه براین، با اهدای کتاب، به حفظ محیط زیست کمک خیلی بزرگی می‌کنید. ما روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶:۳۰ عصر آماده دریافت کتاب‌های شما عزیزان هستیم.


_ اهدای لباس به مناطق محروم

ما در مجموعه رشد همواره تلاش کردیم حس خوب همدلی رو رواج بدیم تا همه‌ی عزیزانمون در مناطق محروم از شرایط مناسب معیشتی برخوردار بشن. فراهم کردن پوشاک مورد نیاز این عزیزان از دیگر فعالیت‌های ما در خیریه به شمار می‌ره در این مسیر شما عزیزان می‌تونید لباس‌های تمیز، سالم و در حد نوی خودتون رو به خیریه رشد اهدا کنید تا ماهم پس از تفکیک و بسته‌بندی، لباس‌ها رو به مناطق محروم ارسال کنیم. شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۵ عصر آماده دریافت لباس‌های اهدایی شما عزیزان هستیم.


_ اهدای اسباب بازی به کودکان مناطق محروم

قطعا در کنار فراهم کردن شرایط تحصیلی و معیشتی هموطنانمون در مناطق محروم، تلاش می‌کنیم تا بتونیم شرایط بازی و تفریح کودکان این مناطق رو هم فراهم کنیم. برای رسیدن به این هدف، طرحی رو با عنوان اهدای اسباب‌بازی شروع کردیم تا شما عزیزان بتونید اسباب‌بازی‌های سالم، در حد نو و قابل استفاده‌ی خودتون رو به خیریه رشد اهدا کنید و ما هم این وسایل رو به دست کودکانمون در مناطق محروم برسونیم. شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۵ عصر در خدمتتون هستیم.


_  دنبال کردن ما در شبکه‌های اجتماعی و معرفی به دیگران

با دنبال کردن ما در شبکه‌های اجتماعی خیریه رشد می‌تونید از آخرین اخبار و گزارش‌های مجموعه مطلع بشید و در صورت هرگونه سوال، در هر ساعت از شبانه‌روز بهمون پیام بدید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ‌گوی شما عزیزان هستند. همچنین با معرفی سایت و اینستاگرام خیریه رشد افراد بیشتری با ما آشنا خواهند شد و ما می‌تونیم از نظرات سازنده‌ی شما عزیزان در جهت بهبود روند فعالیت‌هامون قدم برداریم.