اهدای کتاب به مناطق محروم


فراهم آوردن امکانات آموزشی، به عنوان یکی از راه های اصلی دستیابی به عدالت آموزشی در مناطق محروم ، مطرح  میباشد. خیریه رشد نیز در همین راستا فعالیت های بسیاری را با کمک شما عزیزان انجام داده است. که می توان به فراهم آوردن تجهیزات کامپیوتری برای مدارس، لوازم التحریر برای دانش آموزان و همچنین اهدای کتب آموزشی به آنان، اشاره نمود.

مطمئنا اهدای کتاب به مناطق محروم یکی از موفق ترین طرح های خیریه رشد بوده است. تا کنون در این طرح توانسته ایم بیش از ۵۸۵ هزار جلد کتب آموزشی و داستانی را به مناطق محروم ارسال نماییم. در روند این کار، داوطلبین خیریه رشد به دسته بندی کتابها پرداخته اند. و از این رو کتب آموزشی برای دانش آموزان و کتاب های غیر درسی و داستان نیز به کتابخانه های آن مناطق اهدا شده است. در حال حاضر نیز بیش از هزار جلد کتاب در حال دسته بندی و ارسال به روستاهای محروم می باشد. شما عزیزان نیز می توانید با اهدای کتاب با ما در کمکرسانی به دانش آموزان مناطق محروم همراه شوید.

جهت مشارکت در این طرح می‌توانید اقلام اهدایی خود را برای دفتر خیریه ارسال و یا به صورت حضوری تحویل دهید. زمان تحویل اقلام اهدایی از شنبه لغایت چهارشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۶،

آدرس: تهران، بلوار قیطریه، خیابان برادران سلیمانی شرقی، پلاک ۵۱

همچنین اگر شما هم تمایل دارید در تفکیک کتب اهدایی به عنوان داوطلب مشارکت کنید. اینجا کلیک نمایید

مدارس و کتابخانه ها در مناطق محروم نیز میتوانند درخواست رسمی خود برای دریافت کتاب را برای ما نمایند.
برای ارسال درخواست اینجا کلیک نمایید
.

تلفن تماس: ۲۲۶۷۷۶۱۳-۰۲۱

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید