مدرسه ۳ کلاسه روستای بندبخش


مشخصات پروژه


مکان: منطقه جالق، استان سیستان و بلوچستان

متراژ: ۱۰۰ متر مربع

تعداد کلاس: ۳

برآورد هزینه: ۴۵۰ میلیون تومان

شروع ساخت: داردیبهشت ۱۴۰۰


پیشرفت فیزیکی پروژه

۷۰%

داستان این مدرسه

ما در خیریه رشد پس از تکمیل و بهره‌برداری از مدارس ساخته شده در سال ۱۳۹۹ و همچنین با افزایش روند فعالیت های مجموعه در استان سیستان و بلوچستان،  با شروع سال ۱۴۰۰ تصمیم به ساخت یک فضای آموزشی دیگر در این استان گرفتیم.

روستای بند بخش یکی دیگر از روستاهای واقع در شهرستان گلشن ( جالق) استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. با توجه به افزایش آمار جمعیت در روستاهای استان، در این ناحیه نیز شاهد رشد جمعیت بوده‌ایم. و هم‌اکنون ۶۹۶۲ نفر ساکن این منطقه می‌باشند.

. با وجود جمعیت نسبتاً بالا و همچنین حضور ۸۹۶ دانش‌آموز، این بخش از استان از فضای آموزشی کافی برای تحصیل برخوردار نمی‌باشد. از این رو ما به جهت آسایش بیشتر دانش‌آموزان در مسیر تحصیل تصمیم به ساخت یک فضای آموزشی دیگر گرفتیم.

در واقع این مدرسه به متراژ ۱۰۰ متر مربع و با تعداد ۳ کلاس، اولین پروژه مدرسه‌سازی ما در ابتدای سال ۱۴۰۰ می‌باشد. که هم‌اکنون آغاز شده است. هزینه‌ برآورد شده  جهت ساخت این فضای آموزشی حدود ۴۵۰ میلیون تومان است. که دو خیر بزرگوار با همراهی یکدیگر مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان از این هزینه را برعهده گرفته‌اند.

ما می‌خواهیم تمام کسانی که قصد همدلی و مشارکت در امر مدرسه‌سازی را دارند، بتوانند در این مسیر با ما همراه و در این حس خوب شریک شوند. از این رو در تلاشیم بتوانیم تعداد بیشتری از خیرین و حامیان را در مسیر مدرسه‌سازی با خود همراه کنیم.

همچنین تلاش ما در مجموعه  و پیمانکاران پروژه این است. که بتوانیم در کمتر از ۱سال این  مدرسه را به بهره‌برداری رسانده و در جهت تحصیل بهتر دانش‌آموزان منطقه گام برداریم. قطعا حضور شما خیرین و حامیان بزرگوار باعث موفقیت ما در امر مدرسه‌سازی و فراهم نمودن شرایط مناسب تحصیل برای همه دانش‌آموزان کشور خواهد شد.


شما هم میت وانید با ما در تکمیل این پروژه همراه شوید. برای واریز کمک های نقدی خود برای سات این مدرسه از لینک زیر استفاده کنید