مدرسه ۳ کلاسه روستای تپوک


مشخصات پروژه


مکان: منطقه جالق، استان سیستان و بلوچستان

متراژ: ۱۳۲ متر مربع

تعداد کلاس: ۳

برآورد هزینه: ۷۰۰ میلیون تومان

شروع ساخت: مرداد ۱۴۰۰


پیشرفت فیزیکی پروژه

۴۰%

داستان این مدرسه

ما در خیریه رشد پس از تکمیل و بهره‌برداری از مدارس ساخته شده در سال ۱۳۹۹ و همچنین با افزایش روند فعالیت های مجموعه در استان سیستان و بلوچستان،  با شروع سال ۱۴۰۰ تصمیم به ساخت یک فضای آموزشی دیگر در این استان گرفتیم.

روستای تپوک در منطقه جالق استان سیستان و بلوچستان واقع شده است. با توجه افزایش جمعیت روستا، مدرسه فعلی جوابگوی لازم برای ۲۵۰ دانش آموز را ندارد. و نیاز مبرم به ساخت فضای جدید آموزشی بسیار احساس می گردد. همچنین ساخت این مدرسه باعث می شود تا دانش آموزان روستاهای اطراف آن نیز بتوانند به تحصیل خود ادامه دهند

ساخت مدرسه جدید به متراژ ۱۳۲ متر مربع و با تعداد ۳ کلاس، با همراهی شما از مرداد ۱۴۰۰ آغاز شده است. هزینه‌ برآورد شده  جهت ساخت این فضای آموزشی حدود ۷۰۰ میلیون تومان است. که بیش از نیمی از آن توسط حامی آن تامین گردیده است .

همچنین تلاش ما در مجموعه  و پیمانکاران پروژه این است. که بتوانیم در کمتر از ۱سال این  مدرسه را به بهره‌برداری رسانده و در جهت تحصیل بهتر دانش‌آموزان منطقه گام برداریم. قطعا حضور شما خیرین و حامیان بزرگوار باعث موفقیت ما در امر مدرسه‌سازی و فراهم نمودن شرایط مناسب تحصیل برای همه دانش‌آموزان کشور خواهد شد.


شما هم میت وانید با ما در تکمیل این پروژه همراه شوید. برای واریز کمک های نقدی خود برای سات این مدرسه از لینک زیر استفاده کنید